Färghuset i Åkersberga

Har funnits i över 30år

 

Färghuset i Åkersberga besitter otroliga kunskaper

Färghuset i Åkersberga grundades av Sten Walther 1984.

Företagsfilosofin var då som nu. Att erbjuda ett stort utbud och hålla en hög servicenivå förmedlad av en serviceinriktad och,

framför allt, kunnig personal.

Peter Walter

E-mail: peter@painthouse.se

Lillan Bergström

E-mail: lillan@painthouse.se

Kim Singstedt

E-mail: kim@painthouse.se

Kerstin Wassberg

E-mail: kerstin@painthouse.se

Tommy Schiött

E-mail: tommy@painhouse.se

Olle Hallquisth

E-mail: olle@painthouse.se

Erina Raducanu

E-mail: erina@painthouse.se